Špatný krevní oběh

 

Laicky řečeno, krevní oběh chodidel a nohou narušují tři základní problémy:

  • diabetická neuropatie (nejčastější chronická komplikace diabetu)
  • periferní neuropatie (porušení nervu)
  • periferní cévní onemocnění (ucpávání tepen).

Nepříjemná realita: příčinou je téměř vždy špatná strava, nadváha, vysoký cholesterol v krvi, cukrovka a kouření.

Pokud cirkulují ve Všem krevním oběhu škodliviny, některé z nich se zachytí na stěnách tepen a žil. Nahromadění těchto škodlivin nakonec snižuje kapacitu vašeho oběhového systému. Tepny a žíly se zanášení, stejně jako se ve vodovodním potrubí usazuje vodní kámen.

Je docela zřejmé, jak tučné jídlo a nezdravé potraviny přispívají k zanesení našich tepen. Kouření urychluje proces několika způsoby, a to především tím, že zpomaluje rychlost oběhu krve v celém těle. Pomalý krevní oběh dává těmto škodlivinám lepší šanci na zanesení na jakémkoliv místě na stěnách tepen a žil.

Takže, co je třeba udělat? Je zřejmé, že jíst zdravější stravu, hýbat se a přestat kouřit. Ale to není vše, co lze udělat pro odstranění těchto problémů.

Masážní vložky se zdají jako nepravděpodobný prostředek ke změně těchto potíží. Ale podívejte se na klinické důkazy: Masážní vložky zvyšují krevní tok v chodidlech všech pacientů v průměru o 54%. Jeden diabetik dokonce zaznamenal o neuvěřitelných 115% více! Zvýšený průtok krve přináší více kyslíku a je známo, že zvýšení kyslíku urychluje i hojení.

Je to kouzlo? Ne, je to zdravý rozum. Konstantní tvar a posun kapaliny (glycerinu) reagující na tlak umožňuje vložkám ekvivalent masáže. Masáž zvyšuje krevní oběh, zvýšená cirkulace přináší více kyslíku, a mimochodem, zmírňuje také příčiny otoku chodidel a nohou.

Pracující lidé, kteří stojí dlouhé hodiny, mají zkušenosti s nahromaděním vody v nohách, kvůli nedostatečnému průtoku krve. Konstantní masáž pomocí masážních vložek funguje, jako posilovací čerpadlo a udržuje oběh v normálu.

Sami posuďte, zda to je jen reklamní humbuk, nebo skutečné řešení Vašeho problému. V rámci bezrizikového vyzkoušení sami zjistěte, zda Masážní vložky pracují pro Vaše chodidla. Máte 30 denní záruku vrácení peněz.

Takže, jste ochotni vyjít na "testovací" procházku s vědomím, že se Vám uleví a nebo se Vám vrátí peníze? Rozhodnutí je na Vás.

Úleva od bolesti Vašich nohou je pro nás prioritou číslo jedna.

Je klinicky dokázáno, že zvyšují oběh přirozeně vedoucí k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad.
Se zárukou vrácení peněz, nemáte co ztratit, leda svou bolest. "Bolest odejde, nebo se Vaše peníze vrátí".

 

 

FLUID - terapeutické masážní vložky

FLUID - terapeutické masážní vložky


Je klinicky dokázáno, že zlepšují krevní oběh, což přirozeně vede k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad. Zobrazit

 


 


Více informací:


Trpíte zánětem podvázky (plantární fasciitis) nebo nevysvětlitelnou bolestí paty a chodidel?

Jsou Vaše nohy unavené a bolavé po stání, chůzi nebo dlouhotrvající práci?

Bolí Vás večer nižší zádové svaly nebo boky?

Trpíte sníženou cirkulací krve nebo diabetickou neuropatií?

Máte zánět plantárního nervu (Mortonův neurom)?

Míváte bolestivé otlaky či mozoly?

 

ZPĚT

 


Poradna, články, novinky