Bolavé unavené nohy

 

Stává se to téměř každému. Na konci dne Vás nohy pálí, bolí, jsou nateklé a unavené. Všichni víme, že je to problém, ale jaké je řešení? Spousta z nás se snaží najít nějakou dobrosrdečnou duši, ochotnou poskytnout nám uklidňující, relaxační masáž chodidel, ulevit nám a dostat krevní oběh nohou zpátky do normálního stavu.

Bolest unavených nohou
Jak byste se cítili na konci dne, pokud byste mohli využívat výhody celodenní masáže nohou?

V některých ohledech jsme trpící civilizace. Příroda navrhla lidskou nohu tak, aby chodila nejlépe bez bot a navíc na měkkém hlinitém povrchu. Chůze na měkkém povrchu okamžitě přenáší tlak z hlediska dopadu na naše nohy, svaly, šlachy a vazy. Konstanta reakce na tlak vytváří přirozené masážní opatření. Všechny tyto složité systémy na spodní části nohou pracují v úzkém kontaktu tak, aby chodidla udržela správnou rovnováhu.

Trny a jiné ostré předměty vedly k vynálezu prvních bot. Uběhlo několik tisíc let a všimněte si, po jakých površích dnes chodíme. Je to převážně beton a tvrdé povrchy. Ty tvoří dnešní největší překážku přirozenému pohodlí při chůzi. Většina z nás nosí boty, aby chránily naše nohy po dlouhé hodiny a abychom vydrželi chodit po tvrdém, pevném a hladkém povrchu. Za to ovšem platíme velkou cenu - přirozené rozložení váhy celého těla na chodidlo je minimalizováno. Je pochopitelné, že tělu dá více práce, aby udrželo správné držení těla. Tím vzniká řada problémů a dost bolesti.

Terapeutické masážní glycerinové vložky udělají svoji práci tím, že zapojí všechny části chodidla, které sdílejí zatížení. Když dáte nohy na vložku z tekutého glycerinu, začne okamžitě reagovat na tlak stejným způsobem, jako kdybyste chodili po měkké hlíně. Uděláte tak VELKÝ správný krok k tomu, abyste zamezili bolavým nohám. Po celém dni stráveném na těchto vložkách nebudete chtít třeba rovnou tančit, ale nebudete trpět bolestí, unavenýma těžkýma nohama.

Pokud stojíte a chodíte dlouhé hodiny v práci, tyto masážní vložky mohou být řešením! Konec utrpení. Se zárukou vrácení peněz, nemáte co ztratit, leda svou bolest. "Bolest odejde, nebo se Vaše peníze vrátí".

 

 

FLUID - terapeutické masážní vložky

FLUID - terapeutické masážní vložky


Je klinicky dokázáno, že zlepšují krevní oběh, což přirozeně vede k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad. Zobrazit

 


 


 

Více informací:


Trpíte zánětem podvázky (plantární fasciitis) nebo nevysvětlitelnou bolestí paty a chodidel?

Jsou Vaše nohy unavené a bolavé po stání, chůzi nebo dlouhotrvající práci?

Bolí Vás večer nižší zádové svaly nebo boky?

Trpíte sníženou cirkulací krve nebo diabetickou neuropatií?

Máte zánět plantárního nervu (Mortonův neurom)?

Míváte bolestivé otlaky či mozoly?

 

ZPĚT

 


Poradna, články, novinky