Mozoly, otlaky

 

Mozoly se vytváří na spodní straně a po stranách chodidla - všude, kde působí tření. Otlak, či mozol vzniká na chodidle, jako obranný mechanismus, abychom si naše chodidlo nerozedřeli až na otevřenou ránu. Více tření způsobuje tvrdší mozoly a inklinuje k velkým otlakům a hrubé kůži, která je na došlápnutí bolestivá.

Mozoly, otlaky
Masážní vložky doslova „vznášejí“ chodidla. Glycerin neustále drží chodidla nad tvrdým povrchem a působí jako "vodní postel" pro Vaše nohy. Když se Vaše chodidla při chůzi dotknou podlahy , chodidlo se nedostane s touto tvrdou plochou téměř do žádného kontaktu, a tudíž nedochází k tření mezi chodidlem a podrážkou boty. A tím není třeba žádného ochranného mechanizmu ze strany nohou (vznik mozolu, otlaku). Postupem času stávající mozoly jednoduše zmizí a Vaše chodidla se vrátí do jejich přirozeného zdravého stavu, který pochází z obnovení přirozeného zdravého prostředí.

Jako vždy s Masážními vložkami Vám ulevíme od bolesti! Se zárukou vrácení peněz, nemáte co ztratit, leda svou bolest. "Bolest odejde, nebo se Vaše peníze vrátí".

 

 

FLUID - terapeutické masážní vložky

FLUID - terapeutické masážní vložky


Je klinicky dokázáno, že zlepšují krevní oběh, což přirozeně vede k úlevě od bolesti chodidla, nohy a spodní části zad. Zobrazit

 


 


 

Více informací:


Trpíte zánětem podvázky (plantární fasciitis) nebo nevysvětlitelnou bolestí paty a chodidel?

Jsou Vaše nohy unavené a bolavé po stání, chůzi nebo dlouhotrvající práci?

Bolí Vás večer nižší zádové svaly nebo boky?

Trpíte sníženou cirkulací krve nebo diabetickou neuropatií?

Máte zánět plantárního nervu (Mortonův neurom)?

Míváte bolestivé otlaky či mozoly?

 

ZPĚT